Intro

Quertes to aplikacja, która powstała z miłości do jedzenia, pasji do gotowania i niechęci do marnowania żywności. Umożliwia ona domowym szefom kuchni dzielić się tym, co gotują dla siebie i swoich rodzin, z każdym, kto zechce kupić przygotowany przez nich posiłek. Użytkownicy aplikacji Quertes uzyskują dostęp do tysięcy świeżych i zróżnicowanych dań, a domowi kucharze ograniczają marnowanie jedzenia i zaczynają zarabiać na sporządzonych przez siebie potrawach.

Zadanie

Stworzenie platformy służącej wymianie wartości pomiędzy osobami które nie mają czasu aby samodzielnie przygotowywać sobie posiłek oraz domowymi szefami kuchni, którzy chcieliby podzielić koszt posiłku. Skupienie się na najważniejszych i najpotrzebniejszych funkcjonalnościach celem maksymalnego skrócenia czasu od momentu rozpoczęcia poszukiwań do finalizacji transakcji. Zbudowanie w pełni intuicyjnego systemu.

Nasza praca

Stworzyliśmy aplikację mobilną, która pośredniczy w transakcjach pomiędzy domowymi szefami kuchni i poszukującymi nowych wrażeń konsumentami. Dzięki temu, gotujący mogą wystawiać swoje potrawy na sprzedaż, a konsumujący wybierać z szerokiej gamy ofert. Aplikacja pozwala na filtrowanie najbardziej dopasowanych propozycji, zamawianie potraw na życzenie, kontaktowanie się z szefami kuchni i zakup w aplikacji. Wybór różnych parametrów filtrowania: ze względu na rodzaj dania, dostawę, lokalizację, czas, cenę pozwala na maksymalne dopasowanie wyników wyszukiwania do potrzeb zamawiającego.

Byliśmy odpowiedzialni za:

Prace koncepcyjne warsztaty
iOS programowanie aplikacji na system iOS
Android programowanie aplikacji na system Android
Testy testowanie aplikacji
CMS stworzenie panelu
Landing Page stworzenie landing page aplikacji