Intro

Ludziom żeglującym po morzach i oceanach do niedawna bardzo często towarzyszyła niepewność co do miejsca, w którym zacumują swoją łódź. Dopiero po przybyciu do danej mariny mogli dowiedzieć się czy na pewno znajdzie się dla nich miejsce. Look Marina to start up, który rozwiązuje ten problem. Aplikacja ułatwia planowanie rejsów, dając użytkownikom możliwość wyszukiwania i rezerwowania miejsc w marinach, które spełniają ich oczekiwania.

Zadanie

Zapewnienie rzetelnego systemu dla pasjonatów rejsów morskich, pomagającego wyszukać zweryfikowane przystanie, w których użytkownik bezpiecznie zacumuje swoją łódź. Stworzenie kompleksowego narzędzia do planowania podróży oferującego szereg funkcjonalności.

Nasza praca

Aplikacja umożliwia lokalizowanie przystani u wybrzeży Włoch, Słowenii oraz Chorwacji, zapewniając wszystkie potrzebne informacje o miejscu postoju, wraz z wyceną oraz możliwością zabookowania miejsca. W aplikacji można przeczytać nie tylko na temat przystani i oferowanych w niej usług, ale również na temat atrakcji w okolicy. Ponadto użytkownik ma możliwość zaplanowania swojego rejsu i stworzenia tras, z przypisywaniem do nich przystani. Rzetelny system rekomendacji pozwala na wybór zweryfikowanych miejsc i większego dopasowania oferty do własnych wymagań. Aplikacja posiada 7000 użytkowników korzystających z systemu Android.

Byliśmy odpowiedzialni za:

Prace koncepcyjne warsztaty
iOS programowanie aplikacji na system iOS
Android programowanie aplikacji na system Android
Testy testowanie aplikacji
CMS stworzenie panelu
Promocja
UX design