Co możemy Ci zaoferować?

Aplikacje mobilne, webowe, IoT, UX/UI, strategia

Czym się zajmujemy?

Pomagamy osiągnąć biznesowe cele, wykorzystując nowe technologie. Jeżeli potrzebujesz utalentowanego zespołu, który tworzy, projektuje, programuje i robi to doskonale - jesteśmy tym, czego szukałeś. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych i webowych, rozwiązaniach IoT, systemach API oraz CMS. Poznaj nasze portfolio.

Aplikacje Web

Dbamy o wszystkie aspekty tworzenia stron i aplikacji internetowych. Zdajemy sobie sprawę, że backend jest sercem aplikacji, dlatego musi być szybki i dobrze zorganizowany, a frontend nie może obciążać zasobów i być jednocześnie intuicyjny dla użytkownika.

Aplikacje iOS

Doskonale zaprojektowana architektura systemu oraz jakość kodu to elementy, w których osiągamy mistrzostwo tworząc aplikacje na system iOS. Dzięki testowaniu przez zespół QA, nasze aplikacje działają płynnie, a Twoi użytkownicy są zadowoleni niezależnie od urządzenia marki Apple, którego używają: iPhone, iPad, iPad mini, czy iPod touch.

Aplikacje Android

Tworzymy aplikacje na system Android. Różnorodność urządzeń opartych o system Android staje się wyzwaniem dla teamów budujących aplikacje mobilne. Trudne okoliczności są jednak czymś, w czym odnajdujemy się bardzo dobrze. Być może to kwestia naszej dociekliwości, a być może naszych umiejętności i dobrego ich wykorzystywania. Dlatego efektem naszych prac są aplikacje, które wyglądają wyśmienicie na każdym ekranie, ładują się szybko i pracują płynnie.

Usługi IoT

Wykonujemy integrację z urządzeniami, synchronizację oprogramowania układowego z chmurą oraz budujemy aplikacje umożliwiające użytkownikom zdalne sterowanie akcesoriami. Dostarczamy oprogramowanie, które pomaga żyć w inteligentny sposób. Jednym z ciekawszych projektów wykorzystujący Internet of Things jest carsharing Click 2 Go.

UI/UX

Współczesny użytkownik nie wybacza błędów. Może wybierać spośród wielu opcji i szybko przełączać się pomiędzy nimi. Podtrzymanie jego uwagi wymaga szczególnej dbałości o całokształt doświadczeń w aplikacji. Design powinien być nie tylko unikalny, ale również spełniać określone funkcje. Dlatego tworzymy piękne i czytelne aplikacje, które wspierają każde user story.

  • Web design
  • Mobile app design

Strategia

Nie wierzymy w przypadkowy sukces. Lub raczej nie zalecamy zawierzać go losowi. Czytelna wizja tego, gdzie chcesz się znaleźć, wymaga precyzyjnie dopracowanych odpowiedzi, jak zamierzasz to osiągnąć. Dobry pomysł, świetna technologia i atrakcyjny design to tylko połowa sukcesu. Kluczowe znaczenie ma strategia promocji, która zapewni możliwość dotarcia do Twoich klientów.

  • Analiza rynku
  • Strategia rozwoju produktu
  • Strategia promocji
  • Wskaźniki rozwoju